Wszystkie chętne dzieci z Ostrowi Mazowieckiej i naszego regionu wzięły udział w zabawach zorganizowanych przez ostrowski dom kultury z okazji swojego święta. Nie brakowało wielu atrakcji.
Organizatorzy zaprosili do wspólnej zabawy. Były różne gry, animacje i dmuchane atrakcje.
Dzień pełen wrażeń miał miejsce w sobotę 1 czerwca w Ogrodzie Jordanowskim przy ulicy Różańskiej. Wszystko rozpoczęło się o godz. 15.00.
Przez trzy godziny dzieci korzystały z atrakcji przygotowanych przez animatorów Miejskiego Domu Kultury w Ostrowi Mazowieckiej.
Nie brakowało wspólnej zabawy. Wiele radości przysporzyła dzieciom piana puszczona ze sceny.
Na pewno ten dzień zapadnie na długo w pamięci najmłodszych mieszkańców naszego miasta i całego regionu, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym wydarzeniu.
Dopasuj dla mnie
Zaznacz tematy, które Cię interesują. Zapamiętamy wybór tylko na tym urządzeniu.
Informacja: zapisujemy wyłącznie wybór tematów w pamięci przeglądarki (localStorage). Możesz wyłączyć w każdej chwili.
Wybraliśmy dla Ciebie
Bądź pierwszy! Dodaj komentarz
Twoja opinia pomaga być na bieżąco
Dodając komentarz, akceptujesz regulamin komentowania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.
Rozpocznij dyskusję – napisz pierwszy komentarz poniżej.