Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Lekkoatletyka

Damian Świerdzewski z Dzbenina zwyciężył w trzeciej edycji biegu głównego ku pamięci absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie. Podium uzupełnili Alan Dobrowolski i Paweł Grygo.

2019/06/bieg-pamieci-spp-komorowo-jpg_5cf77f7c16d68

Zawodnik z powiatu ostrołęckiego ukończył trasę 10-kilometrowego biegu z czasem 00:33:10.

Drugi na mecie był Alan Dobrowolski (00:34:42), a trzeci Paweł Grygo (00:35:19). Najlepszy zawodnik z powiatu ostrowskiego, Dariusz Przewoźny ze Stoku, finiszował jako piąty. Stracił do zwycięzcy 6 minut i 12 sekund.

Wśród kobiet najszybsza była Izabela Gudanis z Wyszkowa, która ukończyła bieg z czasem 00:44:43. Druga na mecie zameldowała się Wiktoria Olkowska (00:45:03), a trzecia Barbara Habrat (00:46:38).

Trzecią edycję biegu pamięci absolwentów Szkoły Podchorążych Piechoty w Komorowie ukończyło 176 zawodników. Dokładne wyniki znajdziecie na stronie ProTimer.pl.

Nie zabrakło biegu honorowego oraz nordic walking. Były również gry i zabawy dla dzieci.

Wydarzenie odbyło się w sobotę 1 czerwca w Komorowie.