Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Cenne doświadczenie Zofii Sobotki

Zofia Sobotka reprezentowała Brokowski Klub Karate Kyokushinkai w mistrzostwach Europy we Wrocławiu. Dla zawodniczki udział w zawodach był niezwykłym doświadczeniem i na pewno z jeszcze większą motywacją przystąpi do dalszych treningów.

2019/06/mistrzostwa-europy-karate-jpg_5cfa3b932ae56Fot. Brokowski Klub Karate Kyokushinkai

Adeptka BKKK, w kategorii kumite juniorów 16-17 lat, uległa w pierwszej walce z zawodniczką z Węgier. Jak się okazało przeciwniczka w tym dniu pokonała wszystkie swoje rywalki i została mistrzynią Europy.

Dla Zofii Sobotki występ w turnieju takiej rangi był możliwością pokazania, że sportowe marzenia mogą się spełniać. Zdobyte cenne doświadczenie zawodniczki Brokowskiego KKK z pewnością ma szanse zaprocentować w kolejnych imprezach najwyższej rangi.

W mistrzostwach Europy karate kyokushin IKO wzięło udział 720 zawodników z 29 krajów. Zmagania sportowców we wrocławskiej hali Orbita oglądało kilka tysięcy sympatyków tego sportu.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies