Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Inne


Extreme Cascaders Team 2019 w Ostrowi Mazowieckiej!

Już 16 czerwca w naszym mieście Extreme Cascaders Team 2019. Najlepsi europejscy kaskaderzy i ich wielkie maszyny. Pokaz będzie połączeniem elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami.

2019/06/monster-truck-jpg_5d00a5f50232d Fot. archiwum organizatora

W programie Extreme Cascaders Team 2019 m.in. przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu, drift, czyli technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu, palenie gumy, przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce bmw,  jazda samochodem na dwóch kołach, kontrolowane wypadki, kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów oraz wiele, wiele innych popisów, mrożących krew w żyłach.

Uwaga! Pokaz kończą zawsze ogromne Monster Trucki!

Niepowtarzalna możliwość przejażdżki prawdziwym Monster Truckiem.

Bilety do nabycia w kasach, bezpośrednio przed danym programem! Tego nie można przegapić!

Konkurs:
Dla naszych czytelników mamy konkurs. Do wygrania 8 pojedynczych biletów na pokaz. Aby je otrzymać należy wysłać e-mail na adres redakcja@ostrowmaz24.pl z imieniem i nazwiskiem osoby, która wejdzie na pokaz. Pierwsze osiem e-maili wygrywa. O zwycięstwie zostaniecie poinformowani w wiadomości zwrotnej.

Aktualizacja:
Wszystkie bilety zostały już rozdane. Dziękujemy wszystkim czytelnikom za udział w naszym konkursie. Gratulujemy zwycięzcom!

Zapraszamy na pokaz,

Extreme Cascaders Team 2019
16 czerwca o godz. 19.00.
Stadion miejski przy ulicy Warchalskiego w Ostrowi Mazowieckiej

Artykuł sponsorowany