Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Ostrowska policja szuka świadków

Policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło na początku czerwca na terenie miasta i gminy Ostrów Mazowiecka. Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komendę lub pod numer tel. 997.

policja_kogut_10_08_17

Pożar folii rolniczej
W rejonie drogi żwirowej od miejscowości Kalinowo w kierunku Ugniewa doszło do naruszenia przepisów przeciwpożarowych poprzez nieostrożne obchodzenie się z ogniem, w skutek czego doszło do pożaru folii rolniczej służącej do owijania bel. Do zdarzenia doszło 4 czerwca około godz. 13.40.

Skradziono rower damski
Szary rower damski z koszykiem padł łupem złodzieja przy ulicy Dubois 5 w Ostrowi Mazowieckiej. Do kradzieży doszło 7 czerwca w godz. 10.00-11.40. Jednoślad był zaparkowany przy sklepie z tanią odzieżą.

Amator paliwa
Na stacji paliw Orlen przy ulicy Lubiejewskiej 143 w Ostrowi Mazowieckiej doszło do kradzieży oleju napędowego. Nieznany sprawca zatankował ponad 65 litrów paliwa do volkswagena transportera na zagranicznych numerach rejestracyjnych o początkowym wyróżniku KV, po czym nie płacąc odjechał. Do zdarzenia doszło 9 czerwca około godz. 3.40.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.