Ostrovia wygrywa na zakończenie sezonu (zdjęcia, wideo)

Ostrovia Ostrów Mazowiecka w ostatnim meczu sezonu w wyjazdowym starciu grała z KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wygrali 3:1 i w dobrych nastrojach zakończyli rozgrywki w lidze okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka.

2019/06/piotr-zacheja-jpg_5d074380c1792

Przed rozpoczęciem spotkania było wiadomo, że ani Ostrovia Ostrów Mazowiecka, ani KS CK Troszyn nie zmienią swoich pozycji w ligowej tabeli.

Mecz rozpoczął się po myśli żółto-zielonych. Na prowadzenie w 6 minucie zespół prowadzony przez trenera Pawła Kowalczyka wyprowadził Dawid Wilczewski. Kapitan żółto-zielonych pokonał bramkarza gości strzałem z połowy boiska. Gospodarze doprowadzili do wyrównania tuż przed przerwą. Gola dla zespołu z Troszyna zdobył Daniel Wargulewski.

Po zmianie stron bramki strzelała już tylko Ostrovia. Najpierw w 47 minucie futbolówkę w siatce umieścił Patryk Gromek, a wynik w 72 minucie ustalił Paweł Korzeb. Ostatecznie drużyna z Ostrowi Mazowieckiej mogła świętować zwycięstwo 3:1.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka zakończyli rywalizację w sezonie 2018/2019 w lidze okręgowej na piątym miejscu z dorobkiem 59 punktów.

KS CK Troszyn - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 1:3 (1:1)
Bramki: Wargulewski 43. - D. Wilczewski 6. Gromek 47. Korzeb 72.

Troszyn: Kozłowski (46. Kędzierski) - K. Kamionowski, Sakowski, Śnietka, K. Dzwonkowski, Wargulewski, P. Kamionowski, Gutowski (60. Kubat), Gumowski, Stepnowski (77. Abramczyk), Bałas

Ostrovia: Poluliakhov - E. Barzał (86. Kaczyński), Korzeb, K. Małkiński (46. J. Małkiński) (85. K. Wątróbski), Wasil (81. Augustyniak), Gromek, R. Wilczewski (90. Krakowiak), Nowacki (46. Lipski), D. Wilczewski, Zacheja, Kopacz (46. Zawistowski)