Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Pozostałe


Powiatowe podsumowanie sportowego roku szkolnego (zdjęcia, wideo)

W małkińskiej "dwójce" odbyło się powiatowe podsumowanie sportowego roku szkolnego 2018/2019 - olimpiady młodzieży szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych oraz igrzysk młodzieży szkolnej. Nagrodzono również najlepszych sportowców.

2019/06/powiatowe-podsumowanie-roku-sportowego-jpg_5d08940f9ab20

Agata i Andrzej Rostkowscy przedstawili wyniki rywalizacji w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W powiatowej olimpiadzie szkół ponadgimnazjalnych wygrał Zespół Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej. Kolejne miejsca zajęli Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej, Zespół Szkół nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej, Zespół Szkół w Małkini Górnej i Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie.

W powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej wśród dzieci i młodzieży triumfowała Szkoła Podstawowa nr 2 w Małkini Górnej. Podium wśród dzieci uzupełniły Szkoła Podstawowa w Starym Lubotyniu i Publiczna Szkoła Podstawowa w Zarębach Kościelnych. Drugie miejsce w kategorii młodzieży zdobyła Szkoła Podstawowa w Andrzejewie, a trzecie Szkoła Podstawowa w Nurze.

Najlepsze placówki zostały nagrodzone pucharami oraz dyplomami. Z kolei najlepszym sportowcom w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych zostały wręczone statuetki, dyplomy i gadżety promocyjne.

Starosta ostrowski wraz z wicestarostą wręczyli również nagrody w kwocie 900 zł i wyróżnienia (400 zł) dla sportowców z terenu powiatu ostrowskiego za osiągnięcia w 2018 roku.

Nagrody otrzymali Jakub Lewandowski (karate), Zofia Sobotka (karate), Zofia Perzan (karate), Sylwia Śladewska (piłka nożna), Maciej Grabowski (karate), Marcin Majewski (kickboxing), Karolina Brzostek (podnoszenie ciężarów), Andżelika Kaczmarczyk (lekkoatletyka).

Wyróżnienia trafiły do Kingi Ważyńskiej (karate), Rafała Szulęckiego (karate), Ady Grabowskiej (piłka nożna), Michaliny Chrobot (karate), Aleksandry Niewiadomskiej (kickboxing), Martyny Narewskiej (podnoszenie ciężarów) i Jakuba Skarpetowskiego (lekkoatletyka).

Powiatowe podsumowanie sportowego roku szkolnego odbyło się w środę 12 czerwca w Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej. Uroczystość uświetnił występ artystyczny przygotowany przez małkińskich uczniów.


Zobacz zdjęcia: Powiatowe podsumowanie sportowego roku szkolnego (zdjęcia, wideo)

1/98
2/98
3/98
4/98
5/98
6/98
7/98
8/98
9/98
10/98
11/98
12/98