Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Pozostałe

Sokół i Pawszak ze złotymi pierścieniami Ostrowi (zdjęcia)

Pary brydżowe rywalizowały w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji o złoty pierścień Ostrowi Mazowieckiej. Zwycięzcami okazali się Krzysztof Sokół i Bogusław Pawszak.

2019/06/ostrow-brydz-jpg_5d08c5afb54fc

W zawodach wzięło udział 29 par. Honorowym patronatem turniej objął burmistrz Ostrowi Mazowieckiej.

Najlepsza ostrowska para - Andrzej Morawski i Krzysztof Bączyk - zajęła dwunaste miejsce. Turniej wygrała para Krzysztof Sokół i Bogusław Pawszak, drugie miejsce zajęli Andrzej Miszewski i Robert Chmielak, a trzecie Maciej Kowalski i Grzegorz Kula.

Zwycięzcy otrzymali złote pierścienie Ostrowi. Srebrne pierścienie powędrowały do pozostałych par z podium oraz do najlepszej ostrowskiej drużyny.

Otwarty turniej par brydżowych o złoty pierścień Ostrowi odbył się w niedzielę 16 czerwca.