Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki

Udane mistrzostwa Mazowsza dla OKKK

Siedmiu zawodników Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai wzięło udział w mistrzostwa Mazowsza w kategorii kata. Do Ostrowi Mazowieckiej młodzi karatecy wrócili z sześcioma medalami.

2019/06/okkk-karate-jpg_5d0cca685929d Fot. Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai

Mistrzostwa Okręgowego Związku Karate Województwa Mazowieckiego odbyły się w sobotę 8 czerwca.

Najlepsza okazała się Ewa Pasek, która zajęła w swojej kategorii pierwsze miejsce. Srebrne medale zdobyli Maciej Grabowski i Wiktoria Pędzich. Na najniższym stopniu podium stanęli Anna Pliszka, Bartosz Równy i Tomasz Parafiński. Daria Siwiak zajęła piąte miejsce.

Drużynowo OKKK wywalczył trzecie miejsce. W zawodach wzięło udział 153 zawodników z 14 klubów. Ostrowską drużyną opiekował się sensei Radosław Grabowski, który był również sędzią podczas rywalizacji seniorów i juniorów.

Były to ostatnie zawody ostrowskich karateków przed wakacjami.