Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Tragedia w Kietlance. Utonął 17-latek z powiatu ostrowskiego

Upalne lato zbiera śmiertelne żniwo. W niedzielę, 23 czerwca, przed godz. 15.00 doszło do tragicznego zdarzenia w Kietlance (gm. Zaręby Kościelne). Podczas kąpieli w stawie utonął 17-latek z powiatu ostrowskiego.

2019/06/zbiornik-wodny-kietlanka-jpg_5d1076580eac4 Zbiornik wodny w Kietlance, fot. KPP w Ostrowi Mazowieckiej

O szczegółach poinformowała nas sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że podczas kąpieli w stawie utonął 17-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Obecna na miejscu straż pożarna wyłowiła ciało, lekarz potwierdził zgon - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska.

Funkcjonariusze pracowali na miejscu z udziałem prokuratora. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Komisariatu Policji w Małkini Górnej.

- Przed nami kolejne upalne dni, z pewnością cześć osób będzie szukała ochłody nad wodą. Apelujemy, aby w trosce o własne zdrowie i życie kąpać się jedynie w miejscach do tego wyznaczonych i strzeżonych przez ratownika - dodaje rzeczniczka prasowa ostrowskiej policji.