Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


"Policjant Roku Powiatu Ostrowskiego 2019". Zgłoś kandydaturę

Mieszkańcy powiatu ostrowskiego mogą teraz wytypować policjanta, który zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie. Kandydaturę należy zgłosić do Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

2018/07/policja-czapka-jpg_5b56e425ef15c

- Celem konkursu jest przedstawienie i nagrodzenie policjanta, który szczególnie wyróżnił się swoją postawą w trosce o bezpieczeństwo i porządek publiczny - informują organizatorzy konkursu.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich policjantów i funkcjonariuszy policji na terenie powiatu ostrowskiego. Kandydat do tytułu powinien wykazać się w swojej działalności czynem bohaterskim lub działaniami na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Oceny kandydatów dokonuje kapituła konkursu.

- Naszym celem jest nie tylko promowanie i nagradzanie społecznego zaangażowania, ale również prowadzenie konkursu w sposób zgodny ze standardami, których sami wymagamy od innych. Jako organizatorzy konkursu dbamy o to, aby wybór laureata odbywał się w sposób przejrzysty i bezstronny - wyjaśnia Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

Termin złożenia wniosków upływa z dniem 22 lipca br. Wręczenie dyplomów z tytułem "Policjant Roku Powiatu Ostrowskiego 2019", w dwóch kategoriach: policjant i policjantka, nastąpi podczas uroczystej akademii z okazji obchodów dnia policjanta, który planowany jest na dzień 26 lipca.

Organizatorami konkursu są Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej, Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej oraz Terenowy Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Policjantów w Ostrowi Mazowieckiej.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja