Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Chcesz przywrócenia linii kolejowej w Ostrowi Mazowieckiej? (ankieta)

W sieci opublikowano badanie ankietowe dotyczące uruchomienia linii kolejowej numer 34 na trasie Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka - Małkinia. Z inicjatywą odtworzenia trasy i uruchomienia przewozów pasażerskich wystąpiło Starostwo Powiatowe w Ostrowi Mazowieckiej.

2019/07/stacja-kolejowa-ostrow-jpg_5d233fe38dea6

Odnośnie wspomnianej trasy nawiązano też korespondencję z Kolejami Mazowieckimi KM Sp. z o.o. oraz samorządem województwa mazowieckiego - ustawowym organizatorem publicznego transportu zbiorowego.

Na prośbę marszałka województwa mazowieckiego zostało przygotowane badanie transportowe mające na celu zdiagnozowanie potrzeb lokalnych w zakresie komunikacji kolejowej na linii Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka - Małkinia.

W sieci dostępna jest ankieta, która zawiera cztery pytania:
1. Czy jesteś za reaktywacją kolejowej linii nr 34 Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka - Małkinia?

2. Czy będziesz korzystać z połączenia kolejowego na linii nr 34 Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka - Małkinia?

3. Jak często będziesz korzystać z połączenia kolejowego na linii nr 34 Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka - Małkinia?

4. Jestem mieszkańcem gminy/miasta.

Wystarczy udzielić odpowiedzi i kliknąć opcje "wyślij". Badanie ankietowe jest anonimowe i potrwa do 31 sierpnia 2019 roku.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja