Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Policja


Wypadek na dk nr 63. Śmierć na dwóch kółkach

Na drodze krajowej nr 63 w pobliżu Sterdyni, na trasie prowadzącej do gminy Nur, w niedzielny wieczór zginął 24-letni motocyklista. W wyniku poniesionych obrażeń zginął na miejscu.

2018/08/policja-wypadek-jpg_5b61b17987471

Do wypadku doszło około godz. 19.00 w powiecie sokołowskim. Kierującym motocyklem 24-latek stracił panowanie, wjechał do rowu i uderzył w przepust wodny.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący motocyklem suzuki na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad motocyklem, zjechał na prawe pobocze, wjechał do rowu, a następnie uderzył w przepust wodny - informuje mł. asp. Jakub Więsak z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim.

W wyniku poniesionych obrażeń ciała, mężczyzna zginął na miejscu. Utrudnienia na drodze krajowej nr 63 w miejscu wypadku trwały przez kilka godzin.

Policjanci apelują o ostrożną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies