Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


35-latek potrącony, sprawca uciekł. Policja szuka świadków

Na drodze wojewódzkiej nr 627 na trasie Ostrów Mazowiecka - Ostrołęka doszło do potrącenia 35-letniego mężczyzny. Sprawca, kierujący autem, odjechał z miejsca zdarzenia. Policja szuka świadków.

2018/05/policja-kogut-jpg_5af6eea12cae9

W nocy z poniedziałku na wtorek (8-9 lipca br.) dyżurny ostrowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego.

- Policjanci będąc na miejscu wstępnie ustalili, że po północy na trasie relacji Ostrołęka - Ostrów Mazowiecka na prostym odcinku drogi kierujący nieznanym pojazdem potrącił 35-letniego mężczyznę. Kierujący autem odjechał z miejsca zdarzenia. Potrąconemu mężczyźnie pierwszej pomocy udzielili inni kierowcy, którzy zatrzymali się w miejscu zdarzenia. 35-latek został przewieziony do szpitala - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa ostrowskiej policji.

Komenda Powiatowa Policji w Ostrowi Mazowieckiej zwraca się z prośbą do osób będących bezpośrednimi świadkami zdarzenia o kontakt pod numerem tel. (29) 746-92-28 lub (29) 746-92-00.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja