Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Rywal Ostrovii się zbroi - ponowne bogactwo w Troszynie

KS CK Troszyn występujący na co dzień w lidze okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka razem z Ostrovią Ostrów Mazowiecka robi coraz głośniejsze ruchy transferowe. O sytuacji w klubie napisał znany dziennikarz sportowy i działacz Bartnika Myszyniec - Sebastian Staszewski.

2018/07/ostrovia-troszyn-jpg_5b55838e430ab

- W naszej ciechanowsko-ostrołęckiej okręgówce zapanowało szaleństwo. Jeden z klubów płaci piłkarzom po 2 tys. zł miesięcznie, a ich roczny budżet zbliżył się do 500 tys. zł. A to - przypominam - szósta liga - napisał na Twitterze Sebastian Staszewski.

Gdy użytkownicy Twittera zaczęli dopytywać dziennikarza sportowego o jaką miejscowość chodzi odpisał - Troszyn.

KS CK Troszyn przed sezonem zmienił trenera. Łukasza Bałazego na ławce trenerskiej zastąpił Marcin Truszkowski. Klub z powiatu ostrołęckiego wzmocniło kilku zawodników Korony Ostrołęka - Arkadiusz Kowalczyk, Maciej Staszczuk, Dominik Dzwonkowski, Karol Górski i Wojciech Skorupka. Z zespołem trenują także Przemysław i Paweł Modzelewscy (ostatnio ŁKS 1926 Łomża) oraz Jeremi i Wiktor Kwiatkowscy - 16-letni Belgowie polskiego pochodzenia grający w zespołach młodzieżowych Royale Union Saint-Gilloise.

Skąd zespół stać na tak wysokie pensje? W drużynę inwestuje firma przewozowa z regionu oferująca usługi transportowe na terenie całej Polski oraz Europy. Pomaga również gmina. W przeszłości w KS CK Troszyn inwestował biznesmen Grzegorz Kulikowski. Chęci wystarczyło jednak zaledwie na pół roku. Czy teraz będzie podobnie?


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies