Opublikowano . Mazowieckie | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Konkurs dla mieszkańców województwa mazowieckiego

Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Nasze mazowieckie historie". Zadanie konkursowe polega na napisaniu tekstu, wykonaniu fotografii lub nagraniu materiału filmowego ilustrującego ciekawą historię lub wydarzenie, które miało miejsce w latach 1918-2019 na terenie województwa mazowieckiego.

2019/07/mazowieckie-historie-jpg_5d318b78954bf Fot. archiwum organizatora

Wykaż się kreatywnością - napisz krótki tekst, zrób zdjęcie lub nagraj materiał filmowy i weź udział w konkursie z nagrodami.

- Konkurs jest skierowany do wszystkich mieszkańców województwa niezależnie od wieku - zarówno dzieci, młodzieży, osób starszych oraz całych rodzin. Prace konkursowe prezentowane będą na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie - informuje Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.

W oparciu o konkursowe prace uzupełniana będzie wirtualna platforma w kształcie mapy województwa mazowieckiego, na której umieszczone zostaną nadesłane teksty, zdjęcia oraz materiały video związane z ostatnim stuleciem.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.