Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna

Ostrovia wygrała z IV-ligowcem

Na stadionie przy ulicy Warchalskiego, w sobotę 3 sierpnia, Ostrovia Ostrów Mazowiecka podejmowała Podlasie Sokołów Podlaski. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wygrali spotkanie z beniaminkiem IV ligi mazowieckiej 3:2.

2018/05/ostrovia-mecz-jpg_5b0679c9d881c

Był to piąty sparing żółto-zielonych w letniej przerwie. Ostrovia może pochwalić się kompletem zwycięstw. Wcześniej piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej wygrali ze Świtem Baranowo 3:1, Wymakraczem Długosiodło 1:0 i dwukrotnie z KS Wąsewo 4:3 i 2:1.

W sobotnim meczu przeciwko Podlasiu Sokołów Podlaskie ostrowski zespół prowadził do przerwy 1:0. Po zmianie stron oba zespoły strzeliły po dwie bramki i ostatecznie Ostrovia mogła cieszyć się z piątego zwycięstwa w okresie przygotowującym do nadchodzącego sezonu.

Bramki dla żółto-zielonych strzelali Jakub Małkiński i Michał Zawistowski (dwie). Goście odpowiedzieli dwoma trafieniami Dawida Kobusa i Huberta Fabisiaka.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przed rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka mają do rozegrania jeszcze jeden test-mecz. Ostrovia zmierzy się w piątek 9 sierpnia z Bugiem Wyszków.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Podlasie Sokołów Podlaski 3:2 (1:0)
Bramki: J. Małkiński, Zawistowski (dwie) - Kobus, Fabisiak

Ostrovia: Poluliakhov - E. Barzał, K. Barzał, Sz. Wątróbski, Wasil - J. Małkiński, R. Wilczewski, Zacheja, D. Wilczewski - Gromek, Kopacz oraz Zawistowski, K. Wątróbski, Szydlik, Krakowiak, Augustyniak, Kaczyński

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies