Ostrovia wygrała z IV-ligowcem

Na stadionie przy ulicy Warchalskiego, w sobotę 3 sierpnia, Ostrovia Ostrów Mazowiecka podejmowała Podlasie Sokołów Podlaski. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka wygrali spotkanie z beniaminkiem IV ligi mazowieckiej 3:2.

2018/05/ostrovia-mecz-jpg_5b0679c9d881c

Był to piąty sparing żółto-zielonych w letniej przerwie. Ostrovia może pochwalić się kompletem zwycięstw. Wcześniej piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej wygrali ze Świtem Baranowo 3:1, Wymakraczem Długosiodło 1:0 i dwukrotnie z KS Wąsewo 4:3 i 2:1.

W sobotnim meczu przeciwko Podlasiu Sokołów Podlaskie ostrowski zespół prowadził do przerwy 1:0. Po zmianie stron oba zespoły strzeliły po dwie bramki i ostatecznie Ostrovia mogła cieszyć się z piątego zwycięstwa w okresie przygotowującym do nadchodzącego sezonu.

Bramki dla żółto-zielonych strzelali Jakub Małkiński i Michał Zawistowski (dwie). Goście odpowiedzieli dwoma trafieniami Dawida Kobusa i Huberta Fabisiaka.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka przed rozpoczęciem nowego sezonu rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka mają do rozegrania jeszcze jeden test-mecz. Ostrovia zmierzy się w piątek 9 sierpnia z Bugiem Wyszków.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Podlasie Sokołów Podlaski 3:2 (1:0)
Bramki: J. Małkiński, Zawistowski (dwie) - Kobus, Fabisiak

Ostrovia: Poluliakhov - E. Barzał, K. Barzał, Sz. Wątróbski, Wasil - J. Małkiński, R. Wilczewski, Zacheja, D. Wilczewski - Gromek, Kopacz oraz Zawistowski, K. Wątróbski, Szydlik, Krakowiak, Augustyniak, Kaczyński