Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


iBOK i e-Faktury w ostrowskim ZGK

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej uruchomił system faktur elektronicznych oraz internetowego Biura Obsługi Klienta.

2019/08/zgk-ostrow-jpg_5d51320517ef3

- Nasi klienci po wyrażeniu zgody na otrzymywanie faktur drogą elektroniczną będą mogli założyć bezpłatnie, indywidualne konto użytkownika na naszej stronie internetowej - informuje Paweł Mieczkowski, prezes zarządu.

Internetowe Biuro Obsługi Klienta zapewnia dostęp drogą elektroniczną do usług internetowych tj. historia odczytów oraz faktur i ich treści, sprawdzenie i kontrola stanu swojego konta, możliwość zgłoszenia stanu dodatkowego wodomierza oraz złożenie reklamacji, wniosku lub pisma innej treści.

- Klienci, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie faktur elektronicznych, począwszy od faktur rozliczeniowych za miesiąc sierpień otrzymywać je będą na podany adres e-mail. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do korzystania z iBOK - dodaje Paweł Mieczkowski.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.