Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia rozpocznie sezon starciem z MKS Ciechanów

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka starciem przed własną publicznością rozpoczną tegoroczne zmagania w rozgrywkach ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka. Na stadionie przy ulicy Warchalskiego piłkarze Ostrovii zagrają z MKS Ciechanów.

ostrovia_mecz_04_09_17

W okresie przygotowawczym zespół z Ostrowi Mazowieckiej rozegrał sześć sparingów - pięć z nich wygrał, a raz schodził z boiska pokonany.

Drużyna prowadzona przez trenera Pawła Kowalczyka pokonała Świt Baranowo 3:1, dwukrotnie KS Wąsewo 4:3 i 2:1, Wymakracz Długosiodło 1:0 oraz Podlasie Sokołów Podlaski 3:2. Smak porażki poznali w starciu z Koroną Ostrołęka 1:2.

Najlepszymi strzelcami Ostrovii w test-meczach byli Damian Kopacz, Adrian Romanik i Dawid Wilczewscy. Wszyscy wymienieni zawodnicy trzykrotnie pokonywali bramkarzy rywali. Po dwa trafienia zanotowali Jakub Małkiński i Michał Zawistowski. Jedną bramkę strzelił Patryk Gromek.

Ostrovia po raz pierwszy w nowym sezonie powalczy o punkty w środę 14 sierpnia. Rywalem podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka na stadionie przy ulicy Warchalskiego będzie MKS Ciechanów. Początek meczu o godz. 18.00.Pozostałe informacje