Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


DrumStore - sklep dla wszystkich muzyków i nie tylko!

DrumStore to autoryzowany salon muzyczny, dostarczający profesjonalistom oraz amatorom najwyższej jakości instrumentów muzycznych. W przeważającej części w sklepie kupić można instrumenty perkusyjne, jednak nie są one jedynym dostępnym rodzajem asortymentu. Przedstawiamy ofertę instrumentów klawiszowych sklepu DrumStore.

2019/09/glowne-drumstore-jpg_5d7509419cebd

Pianina akustyczne

Największą zaletą pianin akustycznych jest naturalność dźwięku, autentyczność rezonansu oraz precyzyjna praca drewnianego mechanizmu pianina. Wszystko to sprawia, że dźwięk wydobywający się z instrumentu jest niepowtarzalny. Gra na pianinie akustycznym to wielkie przeżycie dla pianisty, które dostarcza zarówno doznań kulturalnych, jak i dydaktycznych. W sklepie DrumStore dostępne są wysokiej jakości pianina akustyczne marki Kawai, gwarantujące czystość oraz bogactwo brzmienia. Od ponad 85 lat, marka ta jest liderem na rynku pianin akustycznych, konstruowanych z nowoczesnych materiałów, zapewniających najlepsze wrażenia dźwiękowe.

Pianina cyfrowe

Najlepszą alternatywą dla pianin akustycznych są pianina cyfrowe, doskonale imitujące naturalne dźwięki instrumentu akustycznego. Współczesne projekty pianin cyfrowych zapewniają jak najlepsze odwzorowanie naturalnych dźwięków oraz klawiatury, nie ustępując w niczym pianinom akustycznym. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu w konstrukcji instrumentu najnowszych technologii, które pozwalają nie tylko wyglądem przypominać swoje akustyczne odpowiedniki, ale być przede wszystkim wiernym odtworzeniem naturalnego ich brzmienia. Dużą zaletą pianin cyfrowych jest brak konieczności ich strojenia. W ofercie sklepu DrumStore znaleźć można instrumenty marki Kawai, Yamaha, Kurzweil oraz Roland.

Keyboardy

Keyboard jest elektronicznym instrumentem klawiszowym, który ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie, coraz częściej z powodzeniem zastępuje pianina oraz fortepiany. Zróżnicowane brzmienie instrumentu daje możliwość gry w różnych stylach z automatycznym akompaniamentem. Keyboard umożliwia indywidualny dobór brzmień oraz barwy dźwięków, a także zapisywanie skomponowanych utworów. Dostępne w sklepie instrumenty to najwyższej jakości sprzęty, które za sprawą zastosowania w ich produkcji najnowszych rozwiązań technicznych, mogą z powodzeniem tworzyć muzykę zarówno na estradzie, jak i w domowym zaciszu

Syntezatory

Nowoczesna muzyka nie mogłaby obyć się bez tworzenia unikalnych dźwięków syntetycznych. Syntezatory to klawiszowe instrumenty elektroniczne, za pomocą których możliwe jest imitowanie dźwięku różnych instrumentów w zróżnicowanych skalach. Dostępne w sklepie modele syntezatorów różnią się między sobą zarówno skalą klawiatury, jak i możliwościami brzmieniowymi. Co więcej, poszczególne modele wyposażone są w różne funkcje dodatkowe, zapewniające powstawanie oryginalnych brzmień. Sklep DrumStore udostępnia klientom syntezatory takich marek jak: Access, Arturia, Behringer, Korg oraz Waldorf.

Statywy pod klawisze

Bezpieczne oraz stateczne ustawienie instrumentów klawiszowych to podstawa komfortowej gry. Statywy pod klawisze pozwalają na właściwe umieszczenie instrumentu, zapewniające wygodne z niego korzystanie. Większość dostępnych w sklepie modeli pozwala na szybkie złożenie oraz rozłożenie stojaka, dzięki zastosowaniu w produkcie funkcji Express Lock. Dobierając stojak pod własny instrument klawiszowy należy wziąć pod uwagę jego wagę, która ma istotny znaczenie podczas wyboru właściwego modelu statywu.

Wzmacniacze klawiszowe

Elektroniczne instrumenty muzyczne są urządzeniami wykorzystywanymi w każdym gatunku muzycznym. Syntezatory, keyboardy czy stage piano posiadają wbudowane głośniki, jednak chcąc wykorzystać instrument w warunkach scenicznych, należy zastosować odpowiednio dobrany wzmacniacz klawiszowy. Dobry wzmacniacz pozwoli uzyskać zamierzony efekt dobrego nagłośnienia, emitując wyraźne i wzmocnione dźwięki. W sklepie DrumStore dostępne są wysokiej jakości wzmacniacze klawiszowe marki Roland oraz Behringer, które pozwalają właściwe nagłośnić emitowane brzmienia.

Produkty sprzedawane w sklepie DrumStore dostępne są zarówno w sklepie internetowym pod adresem www.drumstore.pl oraz stacjonarnie w salonie w Gdyni przy ul. ul. Tadeusza Wendy 1.

Artykuł sponsorowany