Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Ostrowska policja szuka świadków

Policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w ostatnim czasie na terenie Ostrowi Mazowieckiej. Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komendę lub pod numer tel. 997.

2018/05/policja-kogut-jpg_5afc162da22f7

Wybicie szyb z pleksi
Na ulicy 3 Maja przy pomniku ks. Anny Mazowieckiej doszło do uszkodzenia dwóch szyb z pleksi w bibliotece pod chmurką. Do zdarzenia doszło w czasie od 16 do 19 lipca.

Kradzież paliwa
Nieznany sprawca zatankował 45,9 litrów oleju napędowego do srebrnego bmw na zagranicznych numerach rejestracyjnych i odjechał nie płacąc. Do zdarzenia doszło 14 sierpnia około godz. 00.43 na stacji paliw Orlen przy ulicy Lubiejewskiej 143.

Pożar sterty śmieci
Naruszono przepisy przeciwpożarowe tj. nieostrożność osób przy posługiwaniu się ogniem. W skutek zdarzenia, do którego doszło 20 sierpnia około godz. 20.34 w rejonie ulic Surowskiego i Taczanowskiego, doszło do pożaru sterty śmieci.

Nieprawidłowy manewr cofania
Kierujący nieznanym pojazdem podczas manewru cofania uderzył w zaparkowanego fiata seicento przy ulicy Mieczkowskiego 11. Do zdarzenia doszło 24 sierpnia około godz. 22.22.

Tablice rejestracyjne w cenie
Przy ulicy Lubiejewskiej 6 na parkingu osiedlowym skradziono tablicę rejestracyjną o wyróżniku WOR z peugeota 206. Do zdarzenia doszło w czasie 2 września, godz. 14.45 do 3 września, godz. 7.30.

Zaśmiecanie kompleksu leśnego
W rejonie ulicy Bagińskiej 38A pozostawiono śmieci, m.in. worki, torebki foliowe, plastikowe butelki, elementy zniczy, puszki metalowe, elementy elektronicy, itp. Zaśmiecenie kompleksu leśnego ujawniono 4 września około godz. 8.50.