Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Puchar Polski: Ostrovia kontra Korona

Dziś rozpoczyna się walka w IV rundzie Pucharu Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim. Jako pierwsi na boisko wybiegną piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka i Korony Ostrołęka. Która z drużyn okaże się lepsza i zapewni sobie awans do dalszej fazy turnieju?

2019/08/ostrovia-korona-jpg_5d51576c25245

Ostrovia w drodze do IV rundy pokonała Bartnika Myszyniec 3:1 i KS Pniewo 3:0. Ostrołęcki zespół starciem z drużyną z Ostrowi Mazowieckiej rozpoczyna tegoroczną batalię w rozgrywkach Pucharu Polski w obecnym sezonie.

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w rozgrywkach ligi okręgowej w pięciu meczach zdobyli siedem punktów i zajmują dziewiątą pozycję w stawce. Korona o szczebel wyżej nie prezentuje się najlepiej. Po pięciu rozegranych kolejkach IV ligi, ostrołęcki zespół ma przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z zaledwie dwoma punktami na koncie.

Na pewno oba zespoły podejdą poważnie do dzisiejszego starcia. Każda z drużyn będzie chciała pokazać na boisku, że to właśnie jej należy się awans do dalszej fazy turnieju. Korona z pewnością będzie chciała odnieść pierwsze oficjalne zwycięstwo w tym sezonie.

Warto przypomnieć, że w przerwie letniej oba zespoły zagrały ze sobą mecz sparingowy. Na początku sierpnia Korona wygrała w Ostrowi Mazowieckiej 2:1 po bramkach Rafała Grabowskiego i testowanego Kamila Trofimczuka. Dla Ostrovii gola zdobył Adrian Romanik. Jak będzie dziś?

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Korona Ostrołęka, wtorek - 10 września, godz. 16.30. Stadion przy ulicy Warchalskiego w Ostrowi Mazowieckiej.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.