Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Znamy uczestników V rundy Pucharu Polski

Rozegrano już wszystkie mecze czwartej rundy Pucharu Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim. W kolejnej fazie turnieju zobaczymy siedem drużyn, jedna z nich otrzyma wolny los.

ostrovia_10_08_17

Przypomnijmy, że w rozgrywkach Pucharu Polski wciąż są piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka pokonali Koronę Ostrołęka 1:0.

We wszystkich rozegranych meczach padło aż 37 bramek. Najwięcej z nich, bo aż 15, zobaczyli kibice zgromadzeni w Słoszewie. Miejscowy Gladiator uległ Wkrze Żuromin 1:14.

W pozostałych meczach Żbik Nasielsk pokonał Wkrę Radzanów 8:3, Narew Ostrołęka wygrała z Rzekunianką Rzekuń 4:1, a Nadnarwianka Pułtusk okazała się lepsza po rzutach karnych od KS CK Troszyn.

Awans do dalszej fazy rozgrywek zanotowali także zawodnicy Orląt Baboszewo. Ich rywal, Makowianka Maków Mazowiecki, zrezygnowała z udziału w turnieju.

Mecze IV rundy Pucharu Polski w okręgu ciechanowsko-ostrołęckim
Wkra Radzanów (A) - Żbik Nasielsk (LO) 3:8
Orlęta Baboszewo (B) - Makowianka Maków Mazowiecki (IV) 3:0 - walkower
Gladiator Słoszewo (B) - Wkra Żuromin (IV) 1:14
Rzekunianka Rzekuń (A) - Narew Ostrołęka (LO) 1:4
Ostrovia Ostrów Mazowiecka (LO) - Korona Ostrołęka (IV) 1:0
KS CK Troszyn (LO) - Nadnarwianka Pułtusk (IV) 1:1 k. 5:6
Wolny los: MKS Przasnysz (IV)

Kolejna runda rozgrywek Pucharu Polski w naszym okręgu została zaplanowana na środę 25 września. Mecze w piątej fazie turnieju rozpoczną się o godz. 16.00. Losowanie par jeszcze dziś.