Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


17-letni ostrowianin zatrzymany z marihuaną

Policjanci zatrzymali 17-letniego mieszkańca z Ostrowi Mazowieckiej. Nastolatek miał przy sobie marihuanę. Ostrowianin został osadzony w policyjnym areszcie.

marihuana_13_05_17

Do zatrzymania doszło w sobotę 14 września tuż przed godz. 22.00 na ulicy Partyzantów w Ostrowi Mazowieckiej.

- Policjanci z referatu patrolowo-interwencyjnego podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który na widok funkcjonariuszy zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. Podczas kontroli u 17-letniego mieszkańca naszego miasta ujawnili torebkę strunową z suszem roślinnym o wadze 2,44 grama. Przeprowadzone zostało badanie narkotestem, który potwierdził, że susz jest marihuaną. W związku z tym mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem - wyjaśnia sierż. szt. Marcin Jeliński z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Przypominamy, że za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara pozbawienia wolności do trzech lat.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja