Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Otwarto wystawę grzybów w ostrowskim sanepidzie (zdjęcia)

Dziś otwarto wystawę grzybów w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowi Mazowieckiej. Na ekspozycji zaprezentowano grzyby świeże oraz atrapy grzybów jadalnych, niejadalnych i trujących pogrupowane pod kątem ich podobieństwa zewnętrznego. Wystawa wzbogacona jest licznymi planszami edukacyjnymi.

2019/09/grzyby-wystawa-jpg_5d80cd75a73ca

Głównym celem wystawy jest zainteresowanie mieszkańców powiatu ostrowskiego tematyką bezpiecznego grzybobrania. Organizatorzy wystawy zapoznali zwiedzających z podstawowymi zasadami zbierania i postępowania z grzybami.

Wystawa dostępna jest, w pomieszczeniach Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowi Mazowieckiej przy ulicy Sikorskiego 3 - niski parter, do piątku 20 września. W środę i czwartek w godz. 9.00-16.00 oraz w piątek w godz. 9.00-13.00.

Dodatkowe informacje oraz rezerwacja przez szkoły i przedszkola godzin zwiedzania pod numerem tel. (29) 644-06-80 wew. 39 lub 73 oraz za pośrednictwem adresu e-mail pz.ostrow@psse.waw.pl.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja