Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Tenis

Mistrzostwa miasta w tenisie ziemnym dla Kołakowskiego (zdjęcia, wideo)

Daniel Kołakowski, po finałowym starciu z Waldemarem Dziurdą, został zwycięzcą mistrzostw miasta w tenisie ziemnym o puchar burmistrza. Emocji na kortach ziemnych przy ulicy Różańskiej nie brakowało.

2019/09/mistrzostwa-miasta-seniorow-tenis-jpg_5d8a19f8f1add

Aby dostać się do finału triumfator mistrzostw musiał pokonać dwóch rywali. W pierwszej rundzie otrzymał wolny los, w kolejnych odsłonach turnieju Daniel Kołakowski wygrał z Rafałem Niemcem 6:0 6:3 i Robertem Falbowskim 6:4 6:1.

Waldemar Dziurda w drodze do finałowej potyczki pokonał Arkadiusza Millaka 6:3 6:0 i Waldemara Rępę 6:3 6:3.

Finał, pomimo podjętej rywalizacji przez Waldemara Dziurdę, został zakończony zwycięstwem Kołakowskiego. Triumfator pokonał rywala 6:3 6:3.

Po zawodach najlepsi tenisiści odebrali organizatorów zasłużone nagrody. Tenisiści o puchar burmistrza rywalizowali w sobotę 21 września.