Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | MDK


Konkurs plastyczny pn. "Krajobraz Polski". Chcesz wziąć udział?

Miejski Dom Kultury w Ostrowi Mazowieckiej zachęca uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i średnich do wzięcia udziału w piętnastej edycji powiatowego konkursu plastycznego pn. "Krajobraz Polski".

2019/09/krajobraz-jesien-jpg_5d91aff187749

Tegorocznym tematem konkursu jest nowoczesność w polskim krajobrazie. Konkurs zostanie przeprowadzony w pięciu kategoriach wiekowych - przedszkola i klasy 0, I-III, IV-VI, VII-VIII, szkoły średnie.

- Uczestnicy składają prace wykonane odpowiednią techniką: przedszkola i klasy I-III szkoły podstawowej - rysunek kredkami, wycinanka łączona z rysunkiem, klasy od VI szkoły podstawowej po szkoły średnie - techniki graficzne, rysunkowe-jednobarwne w stonowanej kolorystyce wykonane ołówkiem, węglem, tuszem, sepią, kredą, pastelem, itp. - informuje organizator konkursu.

Składanie prac trwa do 6 listopada. Zgłoszenia dokonuje się poprzez złożenie pracy opisanej czytelnie i potwierdzonym pieczątką szkoły lub przedszkola.

Zapoznaj się z regulaminem konkursu i wypełnij kartę zgłoszeniową. Organizatorzy dla najlepszych uczestników przewidzieli nagrody rzeczowe.