Ostrovia rozbiła Kryształ (zdjęcia, wideo)

W sobotnim meczu przed własną publicznością Ostrovia Ostrów Mazowiecka nie dała szans Kryształowi Glinojeck. Żółto-zieloni pokonali rywala, niezwykle pewnie, 5:2.

2019/10/ostrovia-krysztal-jpg_5d9af392d7fe1

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka od początku starcia narzucili swój styl gry. Na pierwszą bramkę trzeba było czekać do 22 minuty, wynik otworzył Robert Wilczewski. Pięć minut później było już 2:0, tym razem gola strzelił Patryk Gromek.

Po zmianie stron Ostrovia w dalszym ciągu powiększała przewagę. Najpierw w 59 minucie bramkę zdobył Jakub Małkiński, a następnie w 77 minucie wynik powiększył Patryk Gromek. Na dziesięć minut przed końcem meczu goście strzelili swojego pierwszego gola za sprawą Szymona Zawadzkiego. W 87 minucie podopieczni trenera Pawła Kowalczyka strzelili swoją piątą bramkę. Autorem gola był zawodnik gości - Patryk Mróz, który pokonał swojego bramkarza. Wynik w końcówce meczu strzałem z rzutu karnego ustalił Kamil Orzechowski. Ostatecznie Ostrovia rozbiła glinojecki Kryształ 5:2.

W następnej kolejce żółto-zieloni zagrają w niedzielę 13 października o godz. 13.00. Piłkarze z Ostrowi Mazowieckiej udadzą się na wyjazdowe starcie do Mazowsza, gdzie zmierzą się z miejscowym Mazowszem.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Kryształ Glinojeck 5:2 (2:0)
Bramki: R. Wilczewski 22. Gromek 27. 77. Małkiński 59. Mróz 87. (s) - Zawadzki 80. Orzechowski 90. (k)

Ostrovia: Poluliakhov - J. Małkiński (83. Augustyniak), Nowacki (80. K. Wątróbski), K. Barzał, Wasil (87. Krysiak) - E. Barzał (74. Zawistowski), R. Wilczewski (79. Krakowiak), Sz. Wątróbski (66. Lipski), D. Wilczewski (88. Popławski) - Gromek, Zacheja