Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Ostrowska policja szuka świadków

Policja poszukuje świadków zdarzeń, do których dochodziło w październiku na terenie Ostrowi Mazowieckiej. Świadkowie oraz osoby mogące wskazać sprawców zaistniałych zdarzeń proszeni są o zgłoszenie tego na komendę lub pod numer tel. 997.

policja_kogut_07_08_17

Uszkodzenia aut i anteny
Do przebicia jednej z opon w volkswagenie new beetle doszło, 22 września, przy ulicy Sikorskiego. Następnego dnia uszkodzono szybę boczną oraz zarysowano prawe lusterko w pojeździe rover. Do zdarzenia doszło w rejonie parkingu bursy szkolnej przy ulicy Rubinkowskiego.

Przy ulicy Sikorskiego doszło również do zniszczenia innego mienia. Nieznani sprawcy uszkodzili antenę satelitarną Cyfrowego Polsatu. Dewastację odnotowano 28 września.

Kradzieże na terenie bursy szkolnej i "Rubinka"
Trzy koszulki Hugo Bossa i koszulka Championa zostały skradzione z bursy szkolnej w dniach 9-13 września. Z jednej z pokojów wspomnianej bursy skradziono również, 24 września, pieniądze w kwocie 300 złotych. Następnego dnia z terenu bursy zabrano także spodnie dresowy firmy Adidas oraz bluzę Nike. W budynku na przeciwko, w pomieszczeniach szatni Zespołu Szkół nr 1, przywłaszczono dwie sztuki e-papierosów marki Smoke.

Amator paliwa
Na stacji paliw Orlen przy ulicy Lubiejewskiej 143 doszło do kradzieży oleju napędowego. Nieznany sprawca zatankował ponad 34 litry oleju napędowego do czarnego audi a6 o początkowym numerze rejestracyjnym OS. Mężczyzna odjechał z miejsca zdarzenia nie płacąc za paliwo.