Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Po służbie zatrzymał poszukiwanego

Policjant z Komisariatu Policji w Małkini Górnej, w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusz rozpoznał 24-letniego mężczyznę i natychmiast zareagował.

policja_kogut_21_04_17

- Służba policjanta nie kończy się po zdjęciu munduru. To trudny zawód pełen poświęceń, ale i satysfakcji gdy niesiemy pomoc osobom, którzy jej potrzebują. Wczoraj małkiński funkcjonariusz udowodnił, że służba policjanta trwa 24 godziny na dobę, nawet gdy ma dzień wolny - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Wczoraj po południu policjant z małkińskiego komisariatu zatrzymał mężczyznę, który unikał odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że funkcjonariusz miał dzień wolny, ale gdy zauważył w Orle poszukiwanego przez ostrowski sąd 24-letniego mieszkańca naszego powiatu zareagował i zatrzymał mężczyznę.

- Policjant poinformował o tym dyżurnego, który na miejsce wysłał patrol. 24-latek został przewieziony do policyjnego aresztu następnie trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie roczną karę pozbawienia wolności - dodaje rzeczniczka prasowa ostrowskiej komendy policji.