Opublikowano . Powiat ostrowski | Aktualności | Policja


Po służbie zatrzymał poszukiwanego

Policjant z Komisariatu Policji w Małkini Górnej, w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusz rozpoznał 24-letniego mężczyznę i natychmiast zareagował.

policja_kogut_21_04_17

- Służba policjanta nie kończy się po zdjęciu munduru. To trudny zawód pełen poświęceń, ale i satysfakcji gdy niesiemy pomoc osobom, którzy jej potrzebują. Wczoraj małkiński funkcjonariusz udowodnił, że służba policjanta trwa 24 godziny na dobę, nawet gdy ma dzień wolny - wyjaśnia sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

Wczoraj po południu policjant z małkińskiego komisariatu zatrzymał mężczyznę, który unikał odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że funkcjonariusz miał dzień wolny, ale gdy zauważył w Orle poszukiwanego przez ostrowski sąd 24-letniego mieszkańca naszego powiatu zareagował i zatrzymał mężczyznę.

- Policjant poinformował o tym dyżurnego, który na miejsce wysłał patrol. 24-latek został przewieziony do policyjnego aresztu następnie trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie roczną karę pozbawienia wolności - dodaje rzeczniczka prasowa ostrowskiej komendy policji.

Neonówka


Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl. Regulamin zamieszczania komentarzy za pomocą narzędzia Facebook oraz zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies
Promocja