Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | PUP


Ostrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej organizuje Ostrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości i zaprasza do udziału osoby bezrobotne, poszukujące pracy, pracodawcy, osoby planujące rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej oraz wszystkie osoby zainteresowane.

powiatowa_hala_sportowa_16_04_18

Celem przedsięwzięcia jest promocja przedsiębiorczości wśród lokalnej społeczności.

Targi skierowane są do pracodawców, którzy poszukują pracowników, przedsiębiorców zainteresowanych możliwościami pozyskania środków na rozwój swojej firmy i podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników. Adresowane są także do osób poszukujących pracy w kraju i za granicą oraz zainteresowanych podjęciem działalności gospodarczej.

Program Ostrowskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości:
9.30 - rejestracja uczestników targów,
10.00 - uroczyste otwarcie, wystąpienie starosty ostrowskiego i zaproszonych gości,
10.15 - prezentacje dotyczące rynku pracy: Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej w Warszawie, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce, Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej,
11.15 - prezentacje multimedialne pracodawców i instytucji, indywidualne spotkania osób odwiedzających targi z pracodawcami przy ich stoiskach wystawienniczych,
12.50 - podziękowania wystawcom za udział w targach i zamknięcie wydarzenia.

Przez cały czas trwania targów dostępne będzie stoisko Powiatowego Urzędu Pracy w Ostrowi Mazowieckiej, a w nim m.in. doradztwo zawodowe, informacje o usługach i instrumentach rynku pracy dla bezrobotnych i pracodawców, konsultacje dokumentów aplikacyjnych.

Ostrowskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się w środę 23 października 2019 roku w Powiatowej Hali Sportowej, ul. Kościuszki 36 w Ostrowi Mazowieckiej, w godzinach 10.00-13.00.