Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Teatr


"Mężczyzna idealny" - terapia śmiechem w Ostrowi Mazowieckiej. Wygraj bilet! (aktualizacja)

Wszyscy miłośnicy teatru będą mieli okazję obejrzeć komedię pt. "Mężczyzna idealny". Spektakl odbędzie się 18 listopada br. o godz. 19.00 w sali widowiskowo-kinowej Miejskiego Domu Kultury przy ul. 11 Listopada 5.

2019/11/mezczyzna-idealny-teatr-jpg_5dc29dbc1ada9 Fot. archiwum organizatora

O spektaklu
Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboyom, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i biogenetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukowania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety - z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić. Opracowuje rewolucyjną metodę przeszczepiania osobowości. Ale kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny ideal­nego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała. Profesor usiłuje powstrzymać szaleństwo uczonej koleżanki. Wie, że kształtowanie dowolnych ludzi, poprzez przeszczepianie osobowości może być zagrożeniem dla całego świata, gdyby ta metoda dostała się w ręce szaleńców, polityków czy generałów.

W spektaklu nie zabraknie intrygi, komicznych zwrotów akcji i zamiany ról - jest romans, spisek i seans seksterapeutyczny, jest terapia śmiechem "roz­bierany poker", jest czworo bohaterów, ale nikt, nie jest tym, za kogo się podaje. Wszyscy kogoś udają w najzabawniejszej komedii o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat.

W Ostrowi Mazowieckiej wystąpią: Małgorzata Lewińska, Andrzej Beya-Zaborski, Tadeusz Ross i Artur Dziurman.

Bilety do nabycia w kasie kina Ostrovia oraz na stronie kupbilecik.pl. Cena biletu: 75 zł od osoby.

Konkurs
Dla naszych czytelników przygotowaliśmy dwa zaproszenia na spektakl. Zasady są proste. Wystarczy napisać komentarz pod postem z tym artykułem na naszym facebookowym profilu uzasadniając dlaczego właśnie do Was powinien trafić bilet. Najciekawsze dwie wypowiedzi, z największą ilością polubień, nagrodzimy biletami. Konkurs trwa do piątku 8 listopada do godz. 10.00.

Aktualizacja: 8 listopada, godz. 10.00
Po bilecie na spektakl pt. "Mężczyzna idealny" z naszego konkursu trafiają do Beaty i Mileny. Gratulujemy!

Panie prosimy o wiadomość prywatną na naszym facebookowym profilu w celu uzgodnienia szczegółów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zapraszamy na kolejne.