Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Firmy i instytucje | ZGK


ZGK kupił trzy samochody i koparko-ładowarkę

Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej wyposażył swoją spółkę w nowe pojazdy. Zakupiono trzy nowe samochody do obioru odpadów oraz koparko-ładowarkę.

2019/11/zgk-nowe-pojazdy-jpg_5dc3d167adb3b Fot. Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej

Pojazdy do zbiórki i zagospodarowania odpadów w Zakładzie Utylizacji Odpadów Komunalnych w Starym Lubiejewie kupiono z dofinansowania w Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, w formie pożyczki w kwocie 1,3 mln zł. Całkowity koszt samochodów wyniósł 1 377 300 zł.

Oddział wodociągów i kanalizacji został wyposażony w nową koparko-ładowarkę JCB4CX. Zakupu dokonano ze środków własnych w kocie 397 tys. zł netto.

- Nowy sprzęt pozwoli nam na sprawne realizowanie zadań na potrzeby mieszkańców miasta - informuje Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej.

Dołącz do newslettera

* pole wymagane

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera oraz informacji handlowych drogą elektroniczną od ostrowmaz24.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywać się będzie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 roku oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Podanie danych jest dobrowolne, jednakże niezbędne do realizacji celów związanych z przesyłaniem newslettera oraz informacji handlowych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.