Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Ostrovia kontra Narew. Ciekawe widowisko na stadionie przy Warchalskiego

Podopieczni trenera Pawła Kowalczyka w sobotnie południe zagrają o kolejne ligowe punkty. Tym razem rywalem Ostrovii Ostrów Mazowiecka będzie ostrołęcka Narew, która jest liderem rozgrywek i w każdym kolejnym meczu notuje bardzo dobre wyniki.

2019/11/narew-ostrovia-jpg_5dc5533a1e94f

Drużyna z Ostrowi Mazowieckiej jeszcze przed dwoma tygodniami była w wyśmienitej dyspozycji. W lidze podopieczni trenera Pawła Kowalczyka legitymowali się siedmioma zwycięstwa z rzędu, dodatkowo wygrali rozgrywki pucharowe w okręgu.

Ostatnie dwa starcia Ostrovii są jednak plamą na białej kartce. Żółto-zieloni przegrali na wyjeździe z PAF Płońsk 1:5 i przed własną publicznością z GKS Strzegowo 1:2. Z pewnością podopieczni trenera Pawła Kowalczyka będą chcieli zrehabilitować się właśnie w starciu z ostrołęcką Narwią.

"Duma Kurpi" od początku sezonu trzyma poziom. W ostatnich czterech meczach podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego pokonali Kryształ Glinojeck 4:1, Mazowsze Jednorożec 4:1, GKS Pokrzywnica 5:1 i PAF Płońsk 5:2.

Dodatkowym smaczkiem sobotniej konfrontacji są sami piłkarze, którzy reprezentowali oba kluby. Kapitan Ostrovii, Dawid Wilczewski, w przeszłości występował w ostrołęckiej Narwi. Z kolei w obecnej kadrze niebiesko-czerwonych jest czterech zawodników, którzy grali również w Ostrovii - Mateusz Pełtak, Wojciech Skorupka, Piotr Strzeżysz i Daniel Woźniak. Emocji z pewnością nie zabraknie.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Narew Ostrołęka, sobota - 9 listopada, godz. 12.00.