Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Policja


Potrącenie na pasach w Ostrowi Mazowieckiej

Do poważnie wyglądającego potrącenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych na ul. 3 Maja w Ostrowi Mazowieckiej. 55-latka jadąca fiatem potrąciła mieszkankę Ostrowi Mazowieckiej. Kobieta trafiła do szpitala.

zniszczona_szyba_07_11_17 Zdjęcie ilustracyjne

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 4 listopada przed godz. 18.00. Szczegóły przekazała nam sierż. szt. Marzena Laczkowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Ostrowi Mazowieckiej.

- Policjanci będący na miejscu wstępnie ustalili, że 55-latka jadąc fiatem, ulicą 3 Maja od ulicy Różańskiej w kierunku miasta, potrąciła przechodzącą przez jezdnię 53-latkę z Ostrowi Mazowieckiej. Piesza przechodziła przez oświetlone i oznakowane przejście. W wyniku uderzenia do poszkodowana została przewieziona do szpitala. Kierująca i piesza były trzeźwe - mówi sierż. szt. Marzena Laczkowska.

Funkcjonariusze policji prowadząc dalsze czynności wyjaśnią wszystkie okoliczności wypadku.

- Przypominamy kierującym o zachowaniu ostrożności w pobliżu przejść dla pieszych. Należy pamiętać, że pieszy znajdujący się na przejściu ma pierwszeństwo, a kierujący ma obowiązek jego udzielenia - dodaje rzeczniczka prasowa ostrowskich policjantów.