Piłkarki Ostrovii rozbiły baboszewskie Orlęta

W dobrych nastrojach zakończyły rundę jesienną rozgrywek III ligi kobiet w grupie mazowieckiej piłkarki Ostrovii Ostrów Mazowiecka. Podopieczne trenera Michała Kacprzaka, w wyjazdowym meczu, rozbiły Orlęta Baboszewo 9:0.

2019/10/ostrovia-kobiety-jpg_5db6e3cb695a6

Żółto-zielone objęły prowadzenie w 20 minucie spotkania. Wynik meczu otworzyła Ada Grabowska. Przed przerwą do siatki rywalek trafiały jeszcze Izabela Lenarczyk i Natalia Komor.

Po zmianie stron podopieczne trenera Michała Kacprzaka notowały kolejne trafienia. Następne dwie bramki zapisała na swoim koncie Izabela Lenarczyk, dwa gole dołożyła Amelia Skowrońska, a po jednym Sylwia Śladewska i Patrycja Cichowska. Ostatecznie piłkarki Ostrovii rozgromiły Orlęta Baboszewo 9:0.

Orlęta Baboszewo - Ostrovia Ostrów Mazowiecka 0:9 (0:3)
Bramki: Grabowska 20. Lenarczyk 35. 50. 69. Komor 38. Skowrońska 47. 53. Śladewska 65. Cichowska 90.

Ostrovia: Pełszyńska - Cichowska, Dzierka (50. Nienałtowska), Figoń, Grabowska, Jarmoluk, Komor, Lenarczyk, Pakieła, Skowrońska, Śladewska