Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie już jutro. Poznaj plan walk

Osiem walk ligowych i dziesięć starć w gali głównej, w tym trzy walki wieczoru o pasy mistrzowskie przygotowali organizatorzy podczas Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie. Wydarzenie zostało zaplanowane na sobotę 23 listopada w hali WOSiR (os. Polonez).

2019/11/40375bc9581cc3a7af0f57e53f3a2f75-jpg_5dd7a2903db1e

Dziś o godz. 20.00 odbędzie się ważenie zawodników i ich rejestracja. Pierwsze walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów rozpoczną się już o godz. 15.00.

Pierwsze sześć walk stoczonych zostanie w formule K1. W ringu zaprezentują swoje umiejętności Piotr Zawada (niezrzeszony) i Tomasz Wiśniewski (Palestra Warszawa) - do 75 kg, Jakub Brzostek (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka) i Paweł Ostrowski (Fight Academy Ostrołęka) - kadeci do 63 kg, Marek Florczyk (CatFit Serock) i Daniel Majewski (Fight Academy Ostrołęka) - do 81 kg, Wiktor Dmochowski (Fight Academy Ostrołęka) i Mateusz Kasiński (Akademia Lwa Warszawa) - juniorzy do 63 kg, Szymon Orzoł (Fight Academy Ostrołęka) i Bartłomiej Rykaczewski (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) - juniorzy do 63 kg oraz Rafał Modzel (Fight Academy Ostrołęka) i Damian Knap (Palestra Warszawa) - do 81 kg.

Następnie przed zgromadzoną publicznością zaprezentują się bokserzy. Dawid Kwiatkowski (Academia Gorila Żyrardów) skrzyżuje rękawice z Patrykiem Kuleszą (Gimnazjon Kuźnia Wyszków), a Piotr Drozdowski (Academia Gorila Żyrardów) zawalczy z Maciejem Mikulskim (Gimnazjom Kuźnia Wyszków). Obie walki odbędą się w kategorii do 91 kg.

Po walkach ligowych Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów, około godz. 18.00, hala Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rereacji na osiedlu Polonez w Wyszkowie zostanie otwarta dla kibiców, którzy będą chcieli obejrzeć wieczorną galę. Oficjalne otwarcie imprezy i rozpoczęcie walk głównych zaplanowano o godz. 19.00.

Jako pierwsi w ringu w walce bokserskiej do 91 kg zaprezentują się Grzegorz Bołtromiejuk (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) i Dawid Krajewski (Akademia Lwa Wyszków). W drugim starciu w formule K1 do 54 kg powalczą Julia Sochocka (CatFit Serock) i Ewelina Peczyńska (Fight Academy Ostrołęka). Następnie do ringu powrócą walki bokserskie. W kategorii do 69 kg skrzyżują rękawice Angelo Limetti (Akademia Lwa Warszawa) i Aleksander Adamian (Wojsko Polskie Poznań), a w kategorii do 75 kg rywalizować będą Adam Łopiałło (Łuczek Boks Giżycko) i Rafał Majewski (Żoliborska Szkoła Boksu).

Ostatnie sześć walk zaplanowanych podczas gali Kurpiowska Kuźnia Mistrzów w Wyszkowie odbędą się w formule K1. W walce do 65 kg Szymon Szymorajczyk (Academia Gorila Żyrardów) zmierzy się z Marcinem Majewskim (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka). W K1 w ringu zaprezentują się również Krzysztof Pyrka (Palestra Warszawa) i Mateusz Siedlecki (Knockout Warszawa) oraz Marcin Rojek (Gimnazjon Kuźnia Wyszków) i Łukasz Kaczmarek (Academia Gorila Ostrów Mazowiecka).

W pierwszej walce o pas mistrzowski Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w formule K1 do 91 kg na przeciwko siebie staną Karol Łasiewicki (Fight Academy Ostrołęka) i Kamil Laskowski (Palestra Warszawa). W drugim starciu o pas w formule K1 do 75 kg powalczą Daniel Strzemiński (Akademia Lwa Warszawa) i Marcel Gielezy (Iron Gym Wrocław). Na zakończenie Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów organizatorzy zapraszają na walkę w formule K1 do 86 kg. W starciu kończącym zmagania zmierzą się Daniel Bralewski (Palestra Warszawa) i Jacek Gać (Uniq Warszawa).

Walki ligowe Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów zostały zaplanowane w sobotę 23 listopada o godz. 15.00, wstęp bezpłatny. Wieczorna gala Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów rozpocznie się o godz. 19.00. Bilety do nabycia w siłowni Gym4u Fitness Club, ul. Pułtuska 31 w Wyszkowie.

Artykuł sponsorowany


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.