Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki


Trwa nabór do ostrowskiego klubu Academia Gorila

Uczniowski Klub Sportowy Academia Gorila zaprasza wszystkich chętnych do rozpoczęcia treningów od podstaw i przeżycia niesamowitej sportowej przygody.

2018/04/majewski-wor-war02-jpg_5ae5a63972c74

Ostrowski klub tworzą ludzie, dla których sport to styl życia i ogromna pasja, którą chcą zarażać innych. Nowe nabory to możliwość rozpoczęcia treningów od podstaw i przeżycia niesamowitej sportowej przygody. Dołącz do nowych grup początkujących.

- Gwarantujemy możliwość rozwoju, intensywne treningi, świetną zabawę, a także grono wspaniałych znajomych. Dzięki wsparciu i otwartości Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej możliwe było utworzenie nowych grup dla dzieci i młodzieży. Zapewni to kompleksowe szkolenie w zakresie sportów walki już od najmłodszych lat - wyjaśnia Michał Kulesza, jeden z trenerów UKS Academia Gorila Ostrów Mazowiecka.

W ofercie klubu znajdują się m.in. trening ogólnorozwojowy z elementami sportów walki dla dzieci (4-6 lat), kickboxing i muay thai dla dzieci (7-11 lat), młodzieży (12-15 lat) i dorosłych, ladies kickboxing - tylko dla kobiet, brazylijskie jiu jitsu dla dzieci (7-12 lat) i dorosłych, mieszanie sztuki walki oraz cross - trening funkcjonalny. Pierwszy trening jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje dotyczące treningów znajdziecie na facebookowym profilu UKS Academia Gorila.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.