Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Kultura i rozrywka | Kino


Repertuar kina Ostrovia. Zobacz jakie filmy będą wyświetlane na początku grudnia

Grudniowe długie wieczory sprzyjają nadrabianiu zaległości w lekturach, ale też w pozycjach kinowych. Warto jeszcze przed świętami wybrać się na seans, bo kino Ostrovia jak zwykle przygotowało ciekawy repertuar, wypełniony filmami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Poniżej przedstawiamy najnowszy repertuar.

2019/12/kino-ostrovia-kraina-mrozu-terminator-jpg_5de505bd61fb3 Fot. materiały organizatora

"#Jestem M. Misfit" - 2D
3-5.12, godz. 15.00
gatunek: komedia
czas trwania: 1 godz. 22 min.

Życie Julii (Sylwia Lipka) jest cudowne. Mieszka w Stanach Zjednoczonych, chodzi do świetnej szkoły, śpiewa i prowadzi popularny kanał w sieci. Po prostu "american dream". Pewnego dnia, kiedy jej rodzice zdecydują się na powrót do Polski, wszystko się zmieni. Julia będzie musiała odnaleźć się w nowej szkole - Liceum Milenijnym rządzonym przez Ekipy: sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków, fanek pięknego looku i VIP, której przewodzi zadufana Wiktoria. Razem z Magentą, szkolną outsiderką, i Kubą, niespełnionym muzykiem, stworzą paczkę wykluczonych. Niedługo w szkole odbędzie się coroczny konkurs muzyczny, w którym do wygrania będzie stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Julia nie może przegapić takiej okazji. Czy Julia będzie w stanie pokonać Wiktorię (Adrianna Kępka), królową popularności? Czy Julię i Kubę (Mateusz Ciawłowski) połączy coś więcej niż tylko szkolna przyjaźń?

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" - napisy, 2D
3-5.12, godz. 17.00
gatunek: science-fiction, akcja
czas trwania: 2 godz. 8 min.

Ponad dwadzieścia lat minęło, odkąd Sarah Connor zapobiegła Dniowi Sądu, zmieniła przyszłość i odwróciła przeznaczenie rodzaju ludzkiego. Dani Ramos (Natalia Reyes) wiedzie proste życie w Mexico City u boku swego brata (Diego Boneta) i ojca, gdy niezwykle zaawansowany i śmiertelnie niebezpieczny nowy Terminator - Rev-9 (Gabriel Luna) - wyrusza w podróż w czasie, by ją odnaleźć i zgładzić. Aby przeżyć, Dani musi połączyć siły z dwiema wojowniczkami: Grace (Mackenzie Davis), zmodyfikowanym superżołnierzem z przyszłości i zaprawioną w bojach Sarą Connor (Linda Hamilton). Podczas gdy Rev-9 bez litości niszczy wszystkich i wszystko, co stanie mu na drodze w pościgu za Dani, trójka bohaterek odkrywa, że ich ostatnią i jedyną nadzieją jest T-800 (Arnold Schwarzenegger) z przeszłości Sary.

"Midway" - napisy, 2D
3-5.12, godz. 19.30
gatunek: dramat, wojenny
czas trwania: 2 godz. 18 min.

Wojna na Pacyfiku, której początek dał atak Cesarskich Sił Powietrznych na bazę Pearl Harbor, od początku układała się po myśli japońskiego dowództwa. Duża część amerykańskiej floty wojenna uległa zniszczeniu, a dowództwo, szczególnie polityczne, nie potrafiło odnaleźć się w nowej sytuacji. W takich okolicznościach amerykańska baza na Midway pełniła rolę ostatniego szańca obrony, po przerwaniu którego Japonia zapanuje niepodzielnie na Pacyfiku co może przesądzić o losach wojny. Roland Emmerich dzieje bitwy pozwala nam śledzić oczami zwykłych marynarzy, pilotów, a także generałów i polityków, których decyzje miały zdecydować o życiu tysięcy ludzi.

"Kraina lodu II" - dubbing, 2D
6-8.12 i 10-12.12, godz. 14.30 i 17.00
13-15.12 i 17-19.12, godz. 14.30
gatunek: przygodowy, animacja
czas trwania: 1 godz. 43 min.

Dlaczego Elsa urodziła się z magicznymi mocami? Odpowiedź na to pytanie zagraża jej królestwu. Wraz z Anną, Kristoffem, Olafem i Svenem wyruszą w niezwykłą, lecz jednocześnie niebezpieczną podróż.

"Nieplanowane" - 2D
6-8.12 i 10-12.12, godz. 19.30
gatunek: dramat
czas trwania: 1 godz. 46 min.

Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze.

"1800 gramów" - 2D
13-15.12 i 17-19.12, godz. 17.00
gatunek: dramat, obyczajowy
czas trwania: 1 godz. 40 min.

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Przypominamy, że Kino Ostrovia w poniedziałki jest nieczynne.