Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sporty walki

Siedem medali OKKK w Radomsku (zdjęcia)

Po raz kolejny zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai z dobrej strony zaprezentowali się na zawodach. Tym razem podopieczni sensei Tomasza Marcjaniaka wystartowali na ogólnopolskim turnieju Radori Cup w Radomsku.

2019/12/okkk-radori-cup-006-jpg_5de6495707182 Fot. archiwum klubu

Ostrowski klub reprezentowali: Ewa Pasek, Aleksander Cydejko, Filip Pasek, Jakub Łojek, Damian Cymerman, Tomasz Galczinskij, Małgosia Sawicz, Antek Sawicz, Zuzia Pasek, Amelka Chylińska, Paweł Siwiak i Alan Rybczyński.

Złote medale wywalczyli Ewa Pasek, Aleksander Cydejko, Jakub Łojek, Damian Cymerman i Tomasz Galczinskij. Na drugim stopniu podium stanął Filip Pasek, a stopień niżej zameldowała się Amelka Chylińska. Pozostali zawodnicy stoczyli dobre pojedynki, ale niestety nie przebrnęli walk eliminacyjnych. Drużynowo OKKK wywalczył na tych zawodach czwarte miejsce w kategorii walk pełno kontaktowych.

Turniej Randori Cup odbył się, w sobotę 30 listopada, w Radomsku. W zawodach wzięło udział 320 zawodników z 27 klubów z całej Polski.