Opublikowano . Kraj i świat | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Maty magnetyczne na lodówkę

Maty magnetyczne na lodówkę to nowoczesne akcesoria, które wprowadzą do Twojej kuchni powiew świeżości. Odmienią wygląd lodówki, ochronią ją przed rysami i sprawią, że wnętrze będzie wyglądać nowocześnie i atrakcyjnie. Ile kosztuje mata magnetyczna? Jaki wzór wybrać i jak ją zamontować? Podpowiadamy.

2020/01/maty-magnetyczne-lodowka-jpg_5e0f00c7bc017

Twoja kuchnia wymaga metamorfozy? Nie chcesz lub nie możesz przeprowadzić kosztownego remontu? Sięgnij po matę magnetyczną i zmień wygląd wnętrza w ciągu zaledwie kilku minut.

Czym jest mata magnetyczna?
Mata magnetyczna to cienka mata magnesowa z warstwą samoprzylepnej folii. Dzięki magnesowi doskonale przywiera do metalowych powierzchni lodówek, pralek czy zmywarek (nie przylega się do aluminium oraz plastiku). Sięgając po matę magnetyczną odmienisz wygląd starych sprzętów, zasłaniając ślady użytkowania w postaci niewielkich rys czy wgnieceń. Zabezpieczysz także ich powierzchnię przed powstaniem nowych uszkodzeń. Odporne na działanie wody, łatwe w czyszczeniu i konserwacji, wykonywane pod wymiar będą świetnym sposobem na tanią metamorfozę wnętrza. Świetnie sprawdzą się także jako prezent.

Maty magnetyczne - na lodówkę, zmywarkę i pralkę
W zależności od swoich potrzeb możesz sięgnąć po matę magnetyczną na lodówkę, zmywarkę lub pralkę. Możesz także ozdobić matami każde z urządzeń. Wszystko zależy tylko od Twojej wizji i upodobań.

Szeroki wybór wzorów i kolorów
Wśród dostępnych na rynku mat magnetycznych znajdują się te o satynowo matowej i lekko błyszczącej strukturze. W wielu kolorach i wzorach.

Jesteś fanem podróży? Wybierz matę z wizerunkiem ukochanego miasta. Uwielbiasz zapach świeżo palonej kawy? Sięgnij po matę z grafiką aromatycznego napoju. Zależy Ci na tym, aby Twoja kuchnia była jedyna w swoim rodzaju? Poproś producenta o stworzenie wzoru na podstawie dostarczonej grafiki lub zdjęcia.

Łatwy montaż
Montaż maty magnetycznej jest niezwykle prosty. Z powodzenie poradzi sobie z nim także osoba, która nie ma doświadczenia w pracach remontowych. Aby umieścić matę na lodówce, wystarczy jedynie przyłożyć ją do powierzchni, dokładnie dopasowując do krawędzi sprzętu. Jeśli zechcesz wymienić motyw na inny, w ciągu kilku chwil zdejmiesz matę. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś użył jej ponownie, za tydzień, miesiąc lub rok.

Ile kosztuje mata magnetyczna?
W zależności od wielkości i parametrów, koszty maty magnetycznej na lodówkę wahają się od 100 do 200 zł. W porównaniu z wymianą sprzętu na nowy, to stosunkowo niewielka kwota.

źródło: https://stikero.pl/pol_m_Maty-magnetyczne_Maty-magnetyczne-na-lodowke-155.html

Artykuł sponsorowany