Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Piłka nożna


Kto organizuje największe turnieje piłkarskie dla dzieci w Ostrowi? Prezes UKS AP wyjaśnia

Szerokim echem odbiła się nasza publikacja dotycząca wsparcia finansowego dla młodych piłkarzy Football Dreams Passion, którzy zbierają na wyjazd do austriackiego Salzburga. Według prezesa UKS AP Ostrów Mazowiecka w zbiórce podano nieprawdziwe informacje, przekłamujące rzeczywistość.

2020/01/uks-ap-ostrow-jpg_5e145e55c9544 Fot. kadr z YouTube

- UKS Akademia Piłkarska Ostrów Mazowiecka jest innowacyjnym pomysłodawcą i wykonawcą dwóch największych turniejów piłkarskich w mieście Ostrów Mazowiecka, tj. UKS Cap oraz turnieje mikołajkowe, które stały się bardzo dużymi i prestiżowymi zawodami. Na naszych turniejach, których jako nieliczni z regionu potrafimy skupić bardzo mocne drużyny bywały m.in. Jagiellonia Białystok, Wigry Suwałki, czy też MŁKS Łomża. Przy współpracy z miastem Ostrów Mazowiecka na czele z burmistrzem, MOSiR, pozostałymi urzędami, licznymi darczyńcami i zaangażowanymi rodzicami byliśmy w stanie sprostać dużym wymaganiom drużyn przyjezdnych. Ponadto byliśmy pomysłodawcami pierwszego w historii Summer Camp, który odbywał się na obiektach MOSiR, przy bardzo dobrej współpracy z miastem, które wsparło finansowo naszą inicjatywę - wyjaśnia Paweł Skarpetowski, prezes zarządu UKS Akademia Piłkarska Ostrów Mazowiecka.

Poniżej zamieszczamy materiał filmowy z ostatniej edycji UKS Cap zorganizowanej przez UKS Akademia Piłkarska Ostrów Mazowiecka.