Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Marcin Majewski Sportowcem Roku 2019?

Marcin Majewski to jeden z najbardziej doświadczonych zawodników Academii Gorila Ostrów Mazowiecka, który w sezonie 2019 podjął się nowej roli. Sukcesy osiąga wciąż jako zawodnik, ale również sam prowadzi zajęcia jako szkoleniowiec.

2020/01/sportowiec-roku-2019-marcin-majewski-jpg_5e19885eba9cc

Sezon 2019 dla Marcina Majewskiego nie był tak udany, jak poprzednie. Wszystko przez kontuzję, która wyłączyła go z udziału przez większą część sezonu z najważniejszych startów. Dla zawodnika najważniejsze było to, aby powrócić do rywalizacji i zacząć odnosić kolejne zwycięstwa.

Pierwszą walką po powrocie do rywalizacji była Warszawska Granda na Pięści i Giry. W zawodach reprezentant Academii Gorila Ostrów Mazowiecka zanotował porażkę, ale wyciągnął z niej wnioski i skutecznie powrócił do swojej koronnej konkurencji, czyli walk w K1.

Podczas XX Kurpiowskiej Kuźni Mistrzów w Wyszkowie Marcin Majewski odniósł pewne zwycięstwo, po dobrej walce. W ten sposób pokazał, że powrócił na odpowiednie tory i w kolejnym sezonie stać go na walkę o zdecydowanie wyższe cele. Swoim kolegom z klubu przekazał z kolei cenne doświadczenie, które z pewnością zaprocentuje w kolejnych startach.

Marcin Majewski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.352 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.