Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Szymon Niziński Sportowcem Roku 2019?

Szymon Niziński ma za sobą bardzo udany sezon w barwach Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin. Podopieczny shihana Wiesława Orzoła z powodzeniem rywalizował w szeregu imprez, a najważniejszy był medal imprezy rangi mistrzostw Polski w kategorii juniorów.

2020/01/sportowiec-roku-2019-szymon-nizinski-jpg_5e19886ba396c

Podopieczny shihana Wiesława Orzoła wygrał swoje wszystkie walki w kategorii -60 kg podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców, które odbyły się w Makowie Mazowieckim. Sędziowie przyznali mu również miano najlepszego zawodnika całych zawodów w kategorii juniorów.

Reprezentant Ostrołęckiego KKK i gminy Rzekuń z powodzeniem rywalizował także w zawodach IKO Polish Open w Ostródzie, gdzie w swojej kategorii -60 kg wywalczył pierwszą lokatę. Na swoim koncie zapisał także srebrny medal w Mistrzostwach Polski Wschodniej w Radzyminie.

Sezon 2019 Szymon Niziński zakończył świetnym startem w zawodach Pucharu Polski Juniorów we Włocławsku. W kategorii -60 kg podopieczny shihana Wiesława Orzoła wywalczył złoty medal, pewnie wygrywając wszystkie pojedynki.

Szymon Niziński to jeden z najbardziej perspektywicznych zawodników Ostrołęckiego Klubu Karate Kyokushin, który czyni stałe postępy. Z pewnością sukcesy również na arenie międzynarodowej w jego przypadku są tylko kwestią czasu.

Szymon Niziński czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.354 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.