Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Kamil Majkowski Sportowcem Roku 2019?

Kamil Majkowski to jeden z najbardziej utytułowanych piłkarzy z naszego regionu, którego barwna i bogata kariera ma swoją kontynuację w zespole Makowianki Maków Mazowiecki. 30-letni zawodnik w sezonie 2018/2019 wraz ze swoim klubem wywalczył awans do IV ligi mazowieckiej.

2020/01/sportowiec-roku-2019-kamil-majkowski-jpg_5e1a71e418a8d

Teraz na czwartoligowych boiskach w grupie północnej jest czołowym strzelcem i ambitnie walczy z zespołem o każdy punkt. Na swoim koncie zapisał dziesięć bramek i sześć asyst. W efekcie Makowianka plasuje się obecnie na bezpiecznym miejscu, dającym utrzymanie.

Kamil Majkowski swoją piłkarską karierę rozpoczynał w barwach Makowianki Maków Mazowiecki, ale jeszcze jako junior trafił do AON Rembertów (Warszawa), a następnie do rezerw Legii Warszawa. Najlepszy dla piłkarza był sezon 2007/2008, w którym rozegrał sześć meczów barwach pierwszego zespołu stołecznego klubu, a w maju 2008 roku świętował zdobycie Pucharu Polski.

W kolejnych sezonach Kamil Majkowski reprezentował barwy Znicza Pruszków, Pogoni Szczecin, Zawiszy Bydgoszcz i Sandecji Nowy Sącz. Następnie leczył kontuzję i pomagał jako trener Makowiance Maków Mazowiecki. Później powrócił do gry w barwach Znicza Pruszków, następnie reprezentował jeszcze Błękitnych Raciąż i Motor Lublin.

W letnim okienku transferowym zdecydował o powrocie do Makowa Mazowieckiego. Z pewnością jego postawa na boisku pozwoliła również kolegom uwierzyć we własne siły i wspiąć się na wyżyny swoich możliwości.

Kamil Majkowski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.307 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.