Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Sport | Sportowiec


Aleksandra Niewiadomska Sportowcem Roku 2019?

To był bardzo udany sezon dla zawodniczki Academii Gorila Ostrów Mazowiecka Aleksandry Niewiadomskiej. Na koncie fighterki pojawiły się zwycięstwa w prestiżowych zawodach przeprowadzonych nie tylko w Ostrowi Mazowieckiej, ale również całym regionie.

2020/01/sportowiec-roku-2019-aleksandra-niewiadomska-jpg_5e1a71eee9a88

Ważnym startem dla reprezentantki ostrowskiej Academii Gorila był udział w gali WOR War 03 w hali przy ulicy Trębickiego w Ostrowi Mazowieckiej. Przed własną publicznością Aleksandra Niewiadomska pokonała Alicję Brodzik (Ruban Fight & Fitness Mrągowo). Wojowniczki zmierzyły się wówczas w kategorii w kategorii do 60 kg w formule K1.

Aleksandra Niewiadomska odniosła zwycięstwo także w zawodach Pucharu Polski Sztuk Walki Wak-1F/GBF 2019. Na koncie zawodniczki warto odnotować także zwycięstwo w pojedynku na lidze kickboxingu K1 w Uniq Fight Club i nagrodę dla najlepszej seniorki w formule K1.

Zawodniczka ostrowskiej Academii Gorila z powodzeniem rywalizowała również w Warszawskiej Grandzie na Pięści i Giry, gdzie również odnosiła zwycięstwa. Z pewnością to sezon, który na długo zapadnie w pamięci niezwykle utalentowanej zawodniczki.

Aleksandra Niewiadomska czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.338 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.