Opublikowano . Powiat ostrowski | Sport | Sportowiec


Przemysław Maliszewski Sportowcem Roku 2019?

Przemysław Maliszewski to od kilku sezonów czołowy zawodnik MKS Małkinia. W drużynie prowadzonej przez trenera Karola Dmochowskiego w sezonie 2018/2019 odgrywał kluczową rolę i miał istotny wpływ na powrót drużyny na boiska ligi okręgowej.

2020/01/sportowiec-roku-2019-przemyslaw-maliszewski-jpg_5e1c54515f41c

Starszy z braci Maliszewskich, występujący w drużynie MKS Małkinia miał niezwykle udany piłkarski rok. Jego bramki i asysty walnie przyczyniły się do sukcesu, jakim był awans ekipy z Małkini do rozgrywek ligi okręgowej.

W zakończonej już rundzie jesiennej sezonu 2019/2020 mimo licznych kontuzji w drużynie MKS Przemysław Maliszewski ciągle utrzymywał wysoki poziom gry, będąc jednym z kluczowych zawodnikom w układance grającego trenera Karola Dmochowskiego.

Z pewnością przed piłkarzami z Małkini Górnej trudna runda wiosenna i walka o utrzymanie w gronie zespołów ligi okręgowej. Przy dobrej dyspozycji Przemysława Maliszewskiego i kolegów ten cel będzie zdecydowanie łatwiej zrealizować.

Przemysław Maliszewski czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.309 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.