Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Mariusz Marczak Sportowcem Roku 2019?

Piłkarze Narwi są liderem rozgrywek ligi okręgowej w grupie Ciechanów-Ostrołęka po rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Ton grze zespołu prowadzonego przez trenera Dariusza Narolewskiego nadają doświadczeni zawodnicy, a wśród nich Mariusz Marczak.

2020/01/sportowiec-roku-2019-mariusz-marczak-jpg_5e1d8879b4e38

36-letni zawodnik ma na swoim koncie bardzo ciekawą karierę, która rozpoczęła się właśnie w ostrołęckiej Narwi. Mariusz Marczak występował także w Okęciu Warszawa, ŁKS Łomża, Jagiellonii Białystok, Wiśle Płock, następnie powrócił na rok do Ostrołęki i grał ponownie dla Narwi.

W kolejnych sezonach piłkarz reprezentował Pogoń Siedlce, Radomiak Radom, Broń Radom, Polonię Warszawa, a w ostatnim sezonie Huragan Wołomin. Teraz w barwach MZKS Narew 1962 Ostrołęka chce skutecznie walczyć o awans do IV ligi mazowieckiej. W rundzie jesiennej piłkarz zaprezentował swoje nieprzeciętne umiejętności.

Na swoim koncie zapisał 11 bramek i aż 22 cenne asysty. Z pewnością to piłkarz, który za dotychczasowy całokształt swojej piłkarskiej kariery zasługuje na duże słowa uznania. Czy drużyna w składzie z Mariuszem Marczakiem wiosną będzie świętowała awans do IV ligi? Czas pokaże.

Mariusz Marczak czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.306 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.