Opublikowano . Mazowieckie | Sport | Sportowiec


Natalia Nalewajk Sportowcem Roku 2019?

Natalia Nalewajk od kilku sezonów notuje bardzo wartościowe wyniki w ogólnopolskich imprezach w barwach Międzyszkolnego Klubu Karate Kyokushin Shinkyokushin. Podopieczna sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca ma za sobą kolejny udany sezon.

2020/01/sportowiec-roku-2019-natalia-nalewajk-jpg_5e1d88862ecdf

Reprezentantka gminy Kadzidło w obecnym sezonie przygotowywała się głównie do dwóch imprez, jednak może mówić o sporym niedosycie. W pierwszym starcie w Wojniczu k. Tarnowa przystąpiła do kwalifikacji Mistrzostw Europy U-21. W zawodach uplasowała się na trzeciej lokacie i wywalczyła brąz.

Niestety trzecie miejsce w imprezie oznaczało, że znalazła się jedynie na miejscu rezerwowym i nie uzyskała bezpośredniej kwalifikacji na mistrzostwa Europy. Kolejne miesiące ciężkich trenerów zawodniczka MKKK Shinkyokushin mogła poświęcić na przygotowania do Mistrzostw Polski Młodzieżowców, które odbyły się w Makowie Mazowieckim.

W zawodach podopieczna sensei Artura Prusińskiego i sensei Mariana Zająca wywalczyła brązowy medal. Natalia Nalewajk kolejny sezon z rzędu nie schodzi z podium imprezy najwyższej rangi w kraju. Z pewnością w następnym roku jej celem będzie wywalczenie również kwalifikacji na mistrzostwa Europy.

Natalia Nalewajk czeka na wasze głosy. Wyślij SMS o treści SPORT.358 na numer 7168. Koszt SMS-a to 1,23 zł brutto.

Aktualny ranking plebiscytu Sportowiec Roku 2019 dostępny jest na stronie sportowiecroku.moja-ostroleka.pl/ranking/2019. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi sylwetkami sportowców nominowanych do tego zaszczytnego tytułu.


Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.