Opublikowano . Ostrów Mazowiecka | Aktualności | Pozostałe wiadomości


Spotkanie noworoczne Środowiskowego Domu Samopomocy (zdjęcia, wideo)

W odrestaurowanym budynku starej elektrowni odbyło się spotkanie noworoczne Środowiskowego Domu Samopomocy w Ostrowi Mazowieckiej. Spotkanie połączone było z wieczorem poezji Anny Lendzioszek.

2020/01/spotkanie-noworoczne-sds-jpg_5e1dac2620bbc

Zebranych przywitała dyrektor MBP w Ostrowi Mazowieckiej Jolanta Andruszkiewicz wspominając ubiegłe spotkania noworoczne oraz zapraszając do lepszego poznania twórczości Anny Lendzioszek.

Autorka, jak sama przyznała, że pamięta większość napisanych tekstów, a ważniejszych wierszy powstało około 60, inspiracje natomiast, czerpie z życia i ludzi, których spotyka na swej drodze. Oprócz rozmowy autorka przeczytała kilka swoich dzieła swoje talenty muzyczne zaprezentowali uczestnicy ŚDS.

- Nie ważne jakie są w życiu problemy i to co człowiek przechodzi, bo różnie przechodzimy różne sprawy, niektórzy mają ich mniej, niektórzy więcej, ale ważne żeby też umieć się cieszyć i umieć stworzyć sobie rodzinne chwilę - odpowiadała na pytanie o receptę na życie Anna Lendzioszek.

Po zakończonym wieczorze poezji, nie zabrakło oczywiście noworocznych życzeń, które oprócz gości oficjalnie złożyli dyrektor MBP w Ostrowi Mazowieckiej Jolanta Andruszkiewicz i kierownik ŚDS w Ostrowi Mazowieckiej Anna Katarzyna Kolasińska. Na koniec podziękowano wszystkim, którzy przyszli na spotkanie, a uczestnikom ŚDS wręczono upominki. Chętni mogli otrzymać także zakładki do książek, przygotowanych specjalnie na tę okazję przez Annę Lendzioszek.

Noworoczne spotkanie ŚDS w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się w poniedziałek 13 stycznia br.


Zobacz zdjęcia: Spotkanie noworoczne Środowiskowego Domu Samopomocy (zdjęcia, wideo)

1/30
2/30
3/30
4/30
5/30
6/30
7/30
8/30
9/30
10/30
11/30
12/30

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników serwisu ostrowmaz24.pl.